Üldised küsimused ja vastused Videovalve

Miks ma ei saa telefonitsi kohe kaamerate hinnapakkumist?
Valvekaamerate lahendused on sisuliselt kui projektimüük. Hea lahenduse pakkumine eeldab üldjuhul seda, et tuleme enne pakkumise tegemist objektile ja vaatame koos Teie vajadused ja meie poolt pakutavad lahendused üle.

Milleks on vajalik hooldusleping?
Videovalve hooldusleping on Teile oluline seepärast, et lepinguga on tagatud igal ajal meiepoolne tehniline tugi, Teil on personaalne kliendihaldur ja üks kord aastas tasuta seadmete hooldus.

Millised kaamerad on kallid, millised odavamad?
Üldiselt võib öelda nii, et kaamerate hind tuleneb sellest, millist pildikvaliteeti soovite kaameratest saada. Selleks, et te ei teeks valesid valikuid, pidage  alati kaamerate soetamisel eelnevalt meiega nõu.

Kas kaameraid saab ka järelmaksuga soetada?
Jah võimaldame ka seadmetele järelmaksu. Kvaliteetne turvakaamerate terviklahendus võib osutuda päris suureks investeeringuks. Usume, et kvaliteetsete seadmete investeering turvalisusesse on tasuv. Pakume ka ise kokkuleppel Kliendiga paindlikke maksetingimusi.

Kui kiiresti Teie tehnik tuleb minu juurde probleemi lahendama?
Lähtume alati Kliendi soovidest ja probleemi tõsidusest. Üldjuhul oleme lubanud oma Klientidele tehnikut objektile hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.

Küsi videovalve hinnapakkumist või lisainfot.

Üldtelefon 687 0722 (24h)